HPE 16Gb SFP+SW 1-pack C Temp XCVR Interface hubs

HPE 16Gb SFP+SW 1-pack C Temp XCVR Interface hubs

Garantie: 12 maanden
Product conditie:
SKU
39487
HP 16Gb SFP+ SW 1-pack C Temp XCVR:Transceivers

Dealershop

Prijzen bekijken en bestellen is alleen mogelijk na inloggen
Meer informatie
Golflengte 850 nm
Vezel-optische connector LC
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
Soort aansluiting SFP+
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 16000 Mbit/s
SFP transceiver type Vezel-optiek
Processing...